Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia
| Prywatna plaża Plaża | Spa i relaks Centrum spa i zdrowotne Jacuzzi | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia oferuje zakwaterowanie dla 4 odwiedzających oraz jacuzzi.
Twierdza São Mateus leży w prawie 4 km, a atrakcje kulturalne, takie jak Convento de Santo Inácio, znajdują się 4,1 km od willi. Kościół św. Benedykta znajduje się około 10 min jazdy od domu wakacyjnego, a Targ rękodzieła na plaży jest w prawie 4,2 km.
Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia zapewnia pełnowymiarową kuchnię z lodówką. Opcje transportu w okolicy obejmują również lotnisko Umberto Modiano, oddalone o 20 min jazdy samochodem.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Dostęp do Internetu
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Leżaki
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum spa i zdrowotne
- Jacuzzi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Meble ogrodowe
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia od lotniska Umberto Modiano?
Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia znajduje się 20 min jazdy od lotniska Umberto Modiano. - ❓
Czy Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Em Cabo Frio Com Spa De Cromoterapia oferuje Wi-Fi.